




"Азғыру" шкафы (450 x 2040 x 310)
Жуынатын бөлмеге арналған жиһаздың "Азғыру" сериясы екі түсті нұсқада келеді:
1. Ақ, сәндік элементтер алтын
2. Ақ, сәндік элементтер күміс
3. Қара, сәндік элементтер күміс
МАТЕРИАЛДАР МЕН ФУРНИТУРА
ПВХ үлбірімен қапталған МДФ, ДСП. Жапқыштары бар топсалар, полиуретаннан жасалған сәндік элементтер, шыңдалған шынылар.
Раковина астындағы тумба "620 Азғыру" (660х900х470) |
Раковина астындағы тумба "850 Азғыру" (870х900х505) |
"Азғыру" қабырғалық айнасы (665 х 970 х 30) |
"Азғыру 1" қабырғалық айнасы (800 х 900 х 30) |
"Азғыру 2" қабырғалық айнасы (900х900х30) |
"Азғыру" шкафы (450 x 2040 x 310) |

"Азғыру" шкафы артында бір топсалы есігі және бөлгіш сөрелері бар, роликті рельстерде бір тартпасы бар, үстіңгі жағында үстіңгі айна парағы және шыңдалған шыны сөрелері бар ашық тауашасы бар.
Материал: Эко-массив
_____________________________________________________________________________________________________________

"Азғыру 2" қабырғалық айнасы (900х900х30)
Қабырғаға орнатылатын айна "Азғыру 2" полиуретаннан жасырын ілу тәсілімен үлкен айналы матамен.
Материал: Эко-массив
_____________________________________________________________________________________________________________

Қабырғаға орнатылатын айна "Азғыру 1" полиуретаннан жасырын ілу тәсілімен үлкен айналы сопақша матамен.
Материал: Эко-массив
___________________________________________________________________________________________________________

Қабырғаға орнатылатын "Азғыру" айнасы полиуретаннан жасырын ілу тәсілімен үлкен айналы матамен.
________________________________________________________________________________________________________________

Раковина астындағы тумба "620 Азғыру" екі топсалы есіктері бар, артында бөлгіш сөресі бар, коммуникация үшін артқы қабырғасы жоқ, ол екі сәндік тірекке тіреледі және қабырғаға қосымша жасырын ілу әдісімен бекітіледі.
Материал: Эко-массив
__________________________________________________________________________________________________________

"Азғыру" шкафы артында бір топсалы есігі және бөлгіш сөрелері бар, роликті рельстерде бір тартпасы бар, үстіңгі жағында үстіңгі айна парағы және шыңдалған шыны сөрелері бар ашық тауашасы бар.
Материал: Эко-массив

Сондай-ақ 100% литий акрил гидромассажы жоқ және бар ванналарды қараңыз - https://webremont.kz/
Ваннаға арналған шыны перделер мен жартылай перделер - https://webremont.kz/g555923-shtorki-polovinchatye-shtorki
Сондай-ақ басқа өндірушілердің ванна бөлмесіне арналған жиһаздары - https://webremont.kz/g622289-mebel-dlya-vannoj
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | КМК завод |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| жылжымалы жәшік | 1 д. (дана) |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Есік | 1 д. (дана) |
| Жабық сөрелер саны | 1 д. (дана) |
| Аяқтар саны | 4 д. (дана) |
| Ашық сөрелер саны | 2 д. (дана) |
| Негізгі түс | Алтын патинасы бар ақ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жиһаз түрі | қарындаш қорабы |
| Есікті ашу түрі | оң жақ |
| Орнату түрі | Еден |
| Қарындаштың пішіні | тікелей |
| Қасбеттің пішіні | толқынды |
| Шкафтың пішіні | тікелей |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Ылғалға төзімділік | Иә |
| Бағыттағыштарды жақындатқыштармен жарақтандыру | Иә |
| Есіктерді бірқалыпты жабу | Иә |
| тартпаны толық жылжыту | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2040 мм |
| Тереңдігі | 31 мм |
| Ені | 450 мм |
| Жиынтық | |
| Айна | 1 д. (дана) |
| Қабырғаға бекіту | Иә |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | ҰДФ боялған |
| Аяқтар | тот баспайтын болат |
| Сөрелер | ламинатталған АЖТ |
| Қасбеттер | ҰДФ боялған |
| Айнаның габариттік өлшемдері | |
| Айна биіктігі | 900 |
| Айна ені | 800 |
| Тумбаның габариттік өлшемдері | |
| Ұзындығы | 660 |
| Негізгі атрибуттар | |
| Айнамен жабдықтау | Иә |
| Дайындау материалы | |
| Раковина | жасанды мәрмәр |
| Негізгі | |
| Түрі | Айна |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Айна пішіні | Сопақша |
- Бағасы: 115 000 ₸
- Қаптау тәсілі: 5 қабатты картон





