
SANITECO MB3159 мәрмәр (60х34х13) жүкқұжатты раковина
Раковина SANITECO MB3159 "мәрмәр" түстері ванна бөлмесінің интерьерін толықтырады. Бұйымның үстеме конструкциясы жылдам монтаждауға мүмкіндік береді, кеңістікті үнемдейді және әдемі сыртқы түрін қамтамасыз етеді. Бұйым фаянстан жасалған, ол жоғары беріктікке және жағымсыз сыртқы факторларға төзімділікке ие, сонымен қатар ұзақ уақыт бойы мінсіз ақтығын сақтайды және иістер мен кірді сіңірмейді.
Табан клапаны, сондай-ақ араластырғыш пакетке кірмейді және бөлек сатып алынады.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Раковина Infinity 60 см. |
Раковина Ringo Cut 53 см. |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Saniteco |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сантехникалық өнімнің түрі | Қол жуғыш |
| Қол жуғыштың материалы | Фаянс |
| Жуғышты орнату | Жүкқұжат |
| Жуғыштың пішіні | Тік бұрышты |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Ақ мәрмәр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Биіктігі | 140 мм |
- Бағасы: 33 400 ₸
- Қаптау тәсілі: 5 қабатты картон





