


Grossman GR-3026ВМ қара сырғымалы раковина (39,5х39,5х15 см)
Раковина Grossman GR-3026BM жуынатын бөлменің интерьерін толықтырады. Бұйымның үстеме конструкциясы жылдам монтаждауға мүмкіндік береді, кеңістікті үнемдейді және әдемі сыртқы түрін қамтамасыз етеді. Бұйым фаянстан жасалған, ол жоғары беріктікке және жағымсыз сыртқы факторларға төзімділікке ие, сонымен қатар ұзақ уақыт бойы мінсіз ақтығын сақтайды және иістер мен кірді сіңірмейді.
Табан клапаны, сондай-ақ араластырғыш пакетке кірмейді және бөлек сатып алынады.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Раковина Infinity 60 см. |
Раковина Ringo Cut 53 см. |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grossman |
| Өндіруші ел | Германия |
| Сантехникалық өнімнің түрі | Қол жуғыш |
| Қол жуғыштың материалы | Фаянс |
| Жуғышты орнату | Жүкқұжат |
| Жуғыштың пішіні | Шаршы |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 395 мм |
| Тереңдігі | 395 мм |
| Биіктігі | 150 мм |
- Бағасы: 64 300 ₸
- Қаптау тәсілі: 5 қабатты картон





