

Grossman GR-3048 (61х39х14 см) жүкқұжатты раковина
Раковина Grossman GR-3048 жуынатын бөлменің интерьерін толықтырады. Бұйымның үстеме конструкциясы жылдам монтаждауға мүмкіндік береді, кеңістікті үнемдейді және әдемі сыртқы түрін қамтамасыз етеді. Бұйым фаянстан жасалған, ол жоғары беріктікке және жағымсыз сыртқы факторларға төзімділікке ие, сонымен қатар ұзақ уақыт бойы мінсіз ақтығын сақтайды және иістер мен кірді сіңірмейді.
Табан клапаны, сондай-ақ араластырғыш пакетке кірмейді және бөлек сатып алынады.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Раковина Infinity 60 см. |
Раковина Ringo Cut 53 см. |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grossman |
| Өндіруші ел | Германия |
| Сантехникалық өнімнің түрі | Қол жуғыш |
| Қол жуғыштың материалы | Фаянс |
| Жуғышты орнату | Жүкқұжат |
| Жуғыштың пішіні | Сопақша |
| қоспалағыш асты үшін тесіктер саны | Тесіктер жоқ |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 610 мм |
| Тереңдігі | 390 мм |
| Биіктігі | 140 мм |
- Бағасы: 36 500 ₸
- Қаптау тәсілі: 5 қабатты картон





