

Grossman GR-3052 жүкқұжатты раковина (46,5х37,5х11,5 см)
Раковина Grossman GR-3052 жуынатын бөлменің интерьерін толықтырады. Бұйымның үстеме конструкциясы жылдам монтаждауға мүмкіндік береді, кеңістікті үнемдейді және әдемі сыртқы түрін қамтамасыз етеді. Бұйым фаянстан жасалған, ол жоғары беріктікке және жағымсыз сыртқы факторларға төзімділікке ие, сонымен қатар ұзақ уақыт бойы мінсіз ақтығын сақтайды және иістер мен кірді сіңірмейді.
Табан клапаны, сондай-ақ араластырғыш пакетке кірмейді және бөлек сатып алынады.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Раковина Infinity 60 см. |
Раковина Ringo Cut 53 см. |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grossman |
| Өндіруші ел | Германия |
| Сантехникалық өнімнің түрі | Қол жуғыш |
| Қол жуғыштың материалы | Фаянс |
| Жуғышты орнату | Жүкқұжат |
| Жуғыштың пішіні | Сопақша |
| қоспалағыш асты үшін тесіктер саны | Тесіктер жоқ |
| Салмақ | 10 кг |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 465 мм |
| Тереңдігі | 375 мм |
| Биіктігі | 115 мм |
- Бағасы: 35 700 ₸
- Қаптау тәсілі: 5 қабатты картон





